Prihláste sa, aby ste mohli rýchlejšie dokončiť nákup.
Šumivé tablety na liečbu miernej astredne silnejbolesti u dospelých a dospievajúcich od 15 rokov alebo s hmotnosťou nad 40 kg.
Obsahuje 10 tabliet.

Je to liek obsahujúci kyselinu acetylsalicylovú, paracetamol a kofeín, ktorý sa používa na liečbu miernejbolesti u dospelých a dospievajúcich od 15 rokov alebo s hmotnosťou 40 kg a viac.
Je balený v balení po 10 šumivých tabliet.
Vhodný na použitie u dospelých a dospievajúcich starších ako15 rokov.
Užívajte 1 šumivú tabletu každých 8 hodín, pričom maximálnadennádávka nesmie prekročiť 3 tablety.
Nepoužívajte Actron Compuesto:
Rovnako ako všetky lieky,aj Actron kompozit môže spôsobiť nežiaduce účinky. V tomto prípade boli pozorované nasledujúce časté nežiaduce reakcie: žalúdočný alebo dvanástnikový vred, gastrointestinálne krvácanie, bolesť brucha, dýchacie ťažkosti, žihľavka, vyrážky, úzkosť…
Účinné látky lieku Actron Compuesto sú: 267 mg kyseliny acetylsalicylovej, 133 mg paracetamolu a 40 mg kofeínu. Ostatné pomocné látky sú: hydrogenuhličitan sodný a kyselina citrónová.
Actron je dostupný vo forme bielychšumivýchtabliet . Je dôležité užiť ho až po tom, čo prestane šumieť vo pohári s vodou.
Nesmiete užiť viac tabliet za deň, ako vám prislúchapodľa vašej hmotnosti a veku. Ak sa po 3 dňoch liečby príznaky nezlepšia alebo sa zhoršia, mali by ste navštíviť lekára.
Pozorne si prečítajte príbalový leták priložený k tomuto lieku. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tohto produktu, poraďte sa s našim tímom odborných farmaceutov.
Cena liekov bez lekárskeho predpisu je stanovená zákonom. V Farmaciasdirect si môžete kúpiť Actron Compuesto so zľavou 10 %, čo je maximálna povolená zákonná zľava.