• Isdin Acniben Nočný koncentrát proti nedokonalostiam pleti, 27 ml
-10%

Isdin Acniben Nočný koncentrát proti nedokonalostiam pleti, 27 ml

SKUIS8429420236219

Isdin Acniben Night Concentrate Anti-Imperfecciones, 27 ml. Nočný koncentrát na boj proti akné.

Bežná cena €24,40 90,37 € / 100ml
Predajná cena €24,40 Bežná cena €27,11
Ušetríte: -€2,71
90,37 € / 100ml
Isdin Acniben Nočný koncentrát proti nedokonalostiam pleti, 27 ml
Isdin Acniben Nočný koncentrát proti nedokonalostiam pleti, 27 ml
Bežná cena €24,40 90,37 € / 100ml
Predajná cena €24,40 Bežná cena €27,11
Ušetríte: -€2,71
90,37 € / 100ml
Odporúčanie týkajúce sa liekov
 
 
 
3 položka(-y)
€0,00

 

 

Isdin Acniben Night Concentrate Anti-Imperfecciones je nočný koncentrát vyvinutý špeciálne na boj proti akné. Jeho zloženie obsahuje aktívne zložky, ako sú kyselina salicylová, niacinamid a kyselina hyalurónová, ktoré pomáhajú zmierňovať akné, regulovať tvorbu kožného mazu a zlepšovať vzhľad pleti. Tento koncentrát sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastné stopy, vďaka čomu pôsobí počas noci a pomáha dosiahnuť čistejšiu pleť bez nedokonalostí. Pred spaním naneste malé množstvo na čistú a suchú pleť, pričom sa vyhnite oblasti okolo očí. Používajte tento koncentrát ako súčasť vašej nočnej starostlivosti o pleť, aby ste dosiahli viditeľné výsledky v liečbe akné.

Spôsob použitia

Naneste malé množstvo prípravku Isdin Acniben Night Concentrate Anti-Imperfecciones na čistú a suchú pokožku, pričom vynechajte oblasť okolo očí. Jemne ho vmasírujte krúživými pohybmi, až kým sa úplne nevstrebe. Používajte ho večer ako súčasť vašej rutiny starostlivosti o pleť. Vyhýbajte sa priamemu slnečnému žiareniu a počas dňa používajte opaľovací krém.

Zloženie

Aqua, Niacinamide, Alcohol Denat., Butylene Glycol, Dimethicone, Glycerin, Sodium Polyacrylate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Salicylic Acid, Betaine, hyaluronát sodný, hydrolyzovaná kyselina hyalurónová, silanetriol, tokoferylacetát, lecitín, etylhexylglycerín, pentylénglykol, xantánová guma, fenoxyetanol, parfum, CI 42090