• Lotigen šampón proti vypadávaniu vlasov 300 ml
  • Lotigen šampón proti vypadávaniu vlasov 300 ml
  • Lotigen šampón proti vypadávaniu vlasov 300 ml
-12%

Lotigen šampón proti vypadávaniu vlasov 300 ml

SKU209627

Účinný šampón na starostlivosť o slabé vlasy, ktorý zabraňuje vypadávaniu a stimuluje rast vlasov.

Obsah: 250 ml.

Bežná cena €9,80 3,27 € / 100ml
Predajná cena €9,80 Bežná cena €11,09
Ušetríte: -€1,29
3,27 € / 100ml
Lotigen šampón proti vypadávaniu vlasov 300 ml
Lotigen šampón proti vypadávaniu vlasov 300 ml
Bežná cena €9,80 3,27 € / 100ml
Predajná cena €9,80 Bežná cena €11,09
Ušetríte: -€1,29
3,27 € / 100ml
Odporúčanie týkajúce sa liekov
 
 
 
3 položka(-y)
€0,00

 

 

Čo je šampón Lotigen proti vypadávaniu vlasov?

Je to účinný šampón na starostlivosť o slabé vlasy, ktorý zabraňuje vypadávaniu a stimuluje rast vlasov. Zloženie: keratín, tepezcohuite, china, vitamín B6, provitamín B5.

Výhody

Šampón Lotigen proti vypadávaniu vlasov má výživné a tonizujúce vlastnosti, ktoré pomáhajú vyživovať vlasovú cibuľku, čím zabraňujú vypadávaniu a stimulujú rast silnejších vlasov.

Spôsob použitia

Šampón Lotigen proti vypadávaniu vlasov je vhodný na časté používanie a možno ho používať po celý rok bez nutnosti striedania s iným typom šampónu.

Zloženie

Aqua, Sodium laureth Sulfate, Propylene Glycol, Cocamidopropoyl Hydroxysultaine, Decyl Polyglucose, Cocamonium Carbamoyl Chloride, D-Panthenol, Disodium Cystinyl Disuccinate, nikotinamid, hydroxypropylguar, hydroxypropyltrimoniumchlorid, pyridoxín HCl, Cinchona succirubra, Ginkgo biloba, Mimosa tenviflora, metylchlórizotiazolinón, metylizotiazolinón, benzylalkohol. Parfum.