• Nature's Variety Paté Medium/Maxi Original, 16 x 300 g
-28%

Nature's Variety Paté Medium/Maxi Original, 16 x 300 g

SKUAD2026082414427

Balíček 4 multipackov Nature's Variety Original Paté 16 x 300 g pre dospelé stredné a veľké psy, s hovädzím mäsom, kuracím mäsom a morčacím mäsom.

Bežná cena €40,20 0,84 € / 100gr
Predajná cena €40,20 Bežná cena €55,56
Ušetríte: -€15,36
0,84 € / 100gr
Nature's Variety Paté Medium/Maxi Original, 16 x 300 g
Nature's Variety Paté Medium/Maxi Original, 16 x 300 g
Bežná cena €40,20 0,84 € / 100gr
Predajná cena €40,20 Bežná cena €55,56
Ušetríte: -€15,36
0,84 € / 100gr

 

 

Čo je balenie 4 Nature's Variety Original Paté 16 x 300 g?

Balíček 4 Nature's Variety Original Paté 16 x 300 g je výhodné balenie určené na to, aby ste mali k dispozícii viacero kusov, pričom ho netreba zamieňať s jednotlivým produktom. Poskytuje kompletné bezobilné mokré krmivo pre dospelých psov s hmotnosťou od 10 do 55 kg.

Na čo slúži toto balenie?

Poskytuje kompletné bezobilné mokré krmivo pre dospelých psov s hmotnosťou od 10 do 55 kg.

Výhody a vlastnosti

  • Každé multipackové balenie kombinuje receptúry z hovädzieho mäsa, kuracieho mäsa a morčacieho mäsa.
  • Hlavné mäso tvorí 66 % každého receptu.
  • Zložky sa varia v pare vo vlastnej šťave.

Zloženie balenia 4 Nature's Variety Original Paté 16 x 300 g

Teľacie mäso: teľacie mäso 66 %, teľací vývar 28,9 %, špenát 2 %, tekvica 2 %, minerálne látky a lososový olej. Kuracie mäso: kuracie mäso 66 %, kurací vývar 28,9 %, mrkva 2 %, hrášok 2 %, minerálne látky a lososový olej. Morka: morka 66 %, morčací vývar 28,9 %, paradajky 2 %, mrkva 2 %, minerálne látky a lososový olej.

Ako používať alebo podávať tento produkt?

Množstvo prispôsobte podľa tabuľky na obale. Podávajte pri izbovej teplote a otvorené vrecko uchovávajte v chladničke maximálne dva dni.

Pre koho je určený?

Pre dospelé stredné a veľké psy s hmotnosťou od 10 do 55 kg.

Bezpečnostné opatrenia a skladovanie

Zabezpečte, aby mal pes k dispozícii čerstvú vodu. Ak má pes potravinovú citlivosť, prekonzultujte zoznam zložiek s veterinárom.

Aká je cena balenia 4 Nature's Variety Original Paté 16 x 300 g?

Cenu balenia 4 Nature's Variety Original Paté 16 x 300 g si overte na stránke Farmaciasdirect a pred dokončením nákupu si skontrolujte aktuálne akcie.

Kúpte si balenie 4 Nature's Variety Original Paté 16 x 300 g na Farmaciasdirect.