• Rilastil Sun System SPF 50+ Clear Spray, 200 ml
-34%

Rilastil Sun System SPF 50+ priehľadný sprej, 200 ml

SKU174936

Opaľovací sprej s faktorom SPF 50+, odolný voči vode, s vysokou ochranou a priehľadným efektom.

Obsah: 200 ml.

Bežná cena €19,80 9,9 € / 100ml
Predajná cena €19,80 Bežná cena €29,80
Ušetríte: -€10,00
9,9 € / 100ml
Rilastil Sun System SPF 50+ Clear Spray, 200 ml
Rilastil Sun System SPF 50+ priehľadný sprej, 200 ml
Bežná cena €19,80 9,9 € / 100ml
Predajná cena €19,80 Bežná cena €29,80
Ušetríte: -€10,00
9,9 € / 100ml

 

 

Čo je Rilastil Sun System 50+ Spray 360?

Je to opaľovací prípravok vo forme spreja s nepretržitým rozprašovaním a 360° nastaviteľnou tryskou. Vyrobený s využitím technológie Pro-DNA Complex a poskytujúci vysokú ochranu pred UVA/UVB žiarením. Jeho zloženie má hydratačné, zjemňujúce a ochranné účinky, ktoré pomáhajú predchádzať vzniku pigmentových škvŕn a spáleniu slnkom, pričom zanecháva transparentný povrch.

Pre koho je určený

Je určený na ochranu a hydratáciu pokožky.

Výhody

Rilastil Sun System 50+ Spray 360 je vodovzdorný, hypoalergénny, nekomedogénny produkt bez obsahu alkoholu, farbív a derivátov pšenice, bez hnacieho plynu a s biologicky rozložiteľným zložením. Balenie obsahuje 2 spreje po 200 ml.

Spôsob použitia

Produkt naneste rovnomerne na celé telo najmenej 30 minút pred vystavením sa slnku. Možno ho použiť aj na vlhkú pokožku. Dávajte pozor na dobu pôsobenia, aby sa fľaša nevyprázdnila.

Odporúčanie lekárnika

Ak sa u vás objavia akékoľvek príznaky, prerušte používanie a vyhľadajte lekára. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa produktu Rilastil Sun System 50+ Spray 360, poraďte sa so svojím farmaceutickým poradcom v Farmaciasdirect.

Zloženie

Alkohol denat. (SD Alkohol 40-C) • C12-15 alkylbenzoát • Oktokrylén • Isohexadekán • Metylal • Butylmetoxidibenzoylmetán • Etylhexylstearát • bis-etylhexyloxyfenol-metoxyfenyl-triazín • dibutyladipát • dietylhexylbutamidotriazón • krížový polymér trimetylpetándiolu, kyseliny adipovej a glycerínu • polyester-7 • Neopentylglykol diheptanoát • Aqua (voda) • Diethylhexyl syringydenemalonát • Bisabolol • Extrakt z plodov Schizandra chinensis • Extrakt z Artemisia umbelliformis • Extrakt z listov Buddleja davidii • Extrakt z listov Peucedanum ostruthium • Extrakt z kôry a púčikov Pinus pinaster • Triglycerid kyselín karpyľovej a kaprínovej • Glycerín • Diglycerín • tokoferylacetát • benzoát sodný • sorbát draselný • parfum (vôňa).