• Canespie Bifonazole Cream with Applicator 15 g
-10%

Canespie Bifonazol krém s aplikátorom 15 g

SKU726359

Krém na liečbu plesňovej infekcie nôh u dospelých a dospievajúcich od 12 rokov.

Obsahuje 15 g.

Sme lekárnici
V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa lieku sa na nás obráťte.
Bežná cena €11,20 74,67 € / 100gr
Predajná cena €11,20 Bežná cena €12,42
Ušetríte: -€1,22
74,67 € / 100gr
Vypredané
Canespie Bifonazole Cream with Applicator 15 g
Canespie Bifonazol krém s aplikátorom 15 g
Bežná cena €11,20 74,67 € / 100gr
Predajná cena €11,20 Bežná cena €12,42
Ušetríte: -€1,22
74,67 € / 100gr

 

 

Čo je Canespie Bifonazol s aplikátorom a na čo sa používa?

Je to antimykotický liek určený na liečbu plesňovej infekcie nôh, ktorej príznakmi sú svrbenie, začervenanie, praskliny medzi prstami a odlupovanie kože.

Toto ochorenie sa vyskytuje výlučne na nohách. Konkrétne sa zvyčajne začína medzi prstami, hoci sa môže rozšíriť aj na chodidlá a boky nôh.

Je dodávaný v praktickom balení s obsahom 15 g s aplikátorom.

Pre koho je určený

Určený na použitie u dospelých a dospievajúcich starších ako 12 rokov.

Spôsob použitia

Na postihnuté miesto naneste raz denne, najlepšie večer, tenkú vrstvu prípravku. Po každej aplikácii si dôkladne umyte ruky.

Kontraindikácie

PrípravokCanespie Bifonazol s aplikátorom nepoužívajte:

  • U detí mladších ako 12 rokov.

  • V prípade alergie na ktorúkoľvek zložku tohto lieku.

  • Tento liek je určený iba na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami a sliznicami; ak k tomu dôjde, vypláchnite ich studenou vodou a nikdy liek neprehltnite.

  • Ak máte v úmysle postihnuté miesto zakryť obväzom. To sa neodporúča, pretože to podporuje systémovú absorpciu.

  • Počas tehotenstva a dojčenia, pokiaľ to nepredpíše lekár.

Nežiaduce účinky

Canespie Bifonazol môže spôsobiť nežiaduce účinky, rovnako ako všetky lieky. To však neznamená, že sa vyskytnú u všetkých pacientov.

Konkrétne boli pozorované: alergická dermatitída a/alebo kontaktná dermatitída, erytém, svrbenie, exantém, žihľavka, pľuzgiere, odlupovanie kože, ekzém, suchosť kože, podráždenie kože, macerácia kože, pocit pálenia na koži, bolesť v mieste aplikácie a periférny edém v mieste aplikácie.

Ak sa u vás vyskytne akýkoľvek nežiaduci účinok, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Zloženie

Každý gram krému Canespie obsahuje 10 mg bifonazolu ako liečivo. Ďalšie pomocné látky sú: benzylalkohol, keto-stearylalkohol, cetylpalmitát, oktyldodekanol, polysorbát 60, sorbitánstearát a čistená voda.

Farmaceutická rada

Pleseň nôh je veľmi časté ochorenie, ktoré sa zvyčajne prenáša rôznymi spôsobmi, napríklad chodením naboso vo verejných sprchách alebo v telocvičniach.

Tento liek sa dodáva vo forme krému s aplikátorom na lokálne použitie. Krém je bielej farby a bez zápachu, jeho zloženie zostáva stabilné až 6 mesiacov, po uplynutí tejto doby je potrebné ho zlikvidovať.

Pozorne si prečítajte príbalový leták priložený k tomuto lieku. V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť na náš tím odborných farmaceutov.

Aká je cena prípravku Canespie Bifonazol s aplikátorom?

Ceny liekov bez lekárskeho predpisu sú stanovené zákonom. V našej online lekárni si však môžete kúpiť Canespie Bifonazol krém s aplikátorom so zľavou 10 %, čo je maximálna povolená zákonná zľava.